Festival & Konser Organizasyonları

Akıllardan Silinmeyecek Bir Festival Organizasyonu

İnsanları bir araya getirmek için kullanılan etkinlikler arasında müzik, sinema, tiyatro, spor, resim, grafik veya farklı sanat ve spor kolları en etkili sonuçları doğurmaktadır. Özellikle ülkemizde müzik etkinlikleri veya sinema etkinlikleri ile birlikte farklı sanatçıları, sanatseverleri ve insanları bir araya getirdiğinizde bu buluşma sayesinde olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu etkinlikler genel anlamı ile birlikte organizasyon adına alırken, bu etkinlikler sırasında en önemli çalışma festival organizasyonu olmaktadır. Ülkemizin birçok farklı kentinde uzun yıllardan bu yana gerçekleştiren profesyonel festival etkinlikleri gibi siz de kendi kentinizde veya kendi sektörünüzde insanları bir araya getirmek, daha büyük reklam çalışmaları sağlayabilmek ve çok daha büyük bir zümreye hitap edebilmek için festival düzenleme yolunu tercih edebilirsiniz.

Düzenleyeceğiniz iyi bir festival ve doğru bir konsept için danışmanlık hizmetleri alabilmeniz konusunda firmamız verdiği hizmetler ile birlikte daha önceki yıllarda gerçekleştirdiği organizasyonların kalitesini ve referansını sunmaktadır. Bu sayede örnek çalışmalarımız ile birlikte siz de zirveye ulaşan bir kaliteyle sorunsuz, tamamen sistematik yapısında işleyen ve eğlenceli bir etkinlik sağlama imkanına sahip olabilirsiniz.

Konser Organizasyonu İçin Sadece Bize Güvenmeniz Yeter

Festivaller sırasında farklı sanat ve spor kolları bir araya gelirken, sadece müzik anlamında bir etkinlik gerçekleştirmek istiyorsanız, konser çalışmaları en doğru tercih olacaktır. Bu noktada da firmamız festival hizmetlerinde sunmuş olduğu nitelikli sonuçlar gibi konser organizasyonu için de aynı kaliteyi sağlayabilmektedir. Bir konser düzenlenmesi için ihtiyaç duyulan noktalar arasında; 

 • Alan 
 • Sahne 
 • Mekan 
 • Kulis 
 • Dağıtım 
 • Bilet 
 • Organizasyon 
 • Görevlendirme 
 • Güvenlik 
 • Temizlik
 • Konaklama ve ağırlama hizmetleri 
 • Tanıtım, reklam ve medya düzenlemeleri gibi birçok ayrıntı bulunmaktadır. 

Firmamız bu ayrıntıların tümü için programlı ve planlı bir çalışma gerçekleştirerek, aradığınız organizasyon kalitesini ve sorunsuz bir hizmet standardını size sunmakta ve bu sayede istediğiniz hedefe ulaşmamız için en doğru ortamı oluşturmaktadır.

Organizasyonlarda Yer Alabilecek Tanıtım Çalışmaları

Sadece sanatsal amaçlı veya fikirsel amaçlı olarak gerçekleştireceğiniz organizasyon etkinlikleri gibi tanıtım ve reklam çalışmalarınızı daha ön plana çıkarmak, sponsorluk faaliyetleri ile birlikte insanlara daha kolay bir şekilde ulaşmak için de festival ve konser etkinlikleri düzenleyebilirsiniz. Bu gibi bir amaç ile birlikte organizasyon gerçekleştirileceği zaman, firmamız bu etkinlik içerisinde yer alabilecek tanıtım faaliyetleri için birçok farklı fikir ve uygulama ile size yardım sağlayacaktır. Sunmuş olduğumuz bu hizmet çerçevesinde reklam panoları, TV reklamları, radyo reklamları, sosyal medya reklamları, açık alan tanıtımları, internet tanıtımları ve gazete reklamları gibi birçok nokta ile daha etkili bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sayede hem etkinlik alanında hem de etkinlik öncesindeki harici alanlarda insanlar ile daha kolay bir etkileşim kurulmasını, katılımın daha yüksek bir orana ulaşmasını ve bu sayede sizin daha iyi bir tanıtım yapabilmenizi sağlayabiliyoruz.