Grafik Tasarım

A'dan Z'ye Her Ayrıntı İçin Grafik Tasarım Hizmeti

Kurumsal olarak hizmet vermeyi planlayan ve geleceğe dönük olarak büyük hedeflere sahip olan bir işletmenin öncelikle her ortamda kullanabileceği bir kimliğe sahip olması gerekmektedir. Bu kimlik içerisinde belirli bilgileri barındırırken, bu bilgiler arasında; 

  • Logo, 
  • Web sayfası,
  • Antetli kağıt, 
  • Kartvizitler, 
  • Flama, 
  • Bayrak, 
  • Dosya, 
  • Reklam tanıtım ürünleri ve 
  • Dijital medya görselleri gibi birçok nokta yer almaktadır. 

Kimlik çalışması içerisinde yer alan tüm bu özel parçalar için öncelikle grafik tasarım noktasında profesyonel bir hizmet alınmalıdır.

Grafik; vektörel programlar olarak kullanılan Adobe İllustrator gibi yazılımlar sayesinde elde edilen, bilgisayar ortamında oluşturulduktan sonra baskı ortamlarında ve dijital ortamlarda kullanılabilen görselleri ifade etmektedir. Firmamız kurumsal bir noktaya ulaşmak isteyen her işletme için ihtiyaç duyulan bu görselleri oluşturma noktasında profesyonel tasarımcıların çalışmaları ile birlikte hizmet vermeyi sürdürürken, günümüzde İstanbul bünyesinde veya Türkiye'nin farklı kentlerinde yer alan birçok işletme grafik hizmetleri için firmamızı tercih etmektedir.

Öncelikli Adım Olarak Kurumsal Logo Tasarımı

Firmanızın mutlak olarak tanımlanabilir bir hale gelmesi için dünyadaki küçükten büyüğe tüm işletmelerin öncelikli olarak ihtiyaç duyduğu görsellerden biri olarak logo ihtiyacınız bulunacaktır. Bu nedenle firmamız ile bağlantıya geçtikten sonra ilk adım olarak kurumsal logo çalışmalarının yapılması için grafikerlerimiz çalışmalara başlayacaktır. İşletmenizin sahip olduğu çizgi, gerçekleştirdiğiniz hizmetler, satış sağladığınız ürünler, bulunduğunuz sektör, hizmet mantığınız, ana prensipleriniz ve kurallarınız çerçevesinde bu plan oluşturulurken, görsellerin tüm bu noktalara uygun şekilde elde edilmesine özen gösterilmektedir. Bu sayede firmamız iyi bir logo ajansı olarak daha önce birçok çalışma ile hizmet sunduğu firmaların aldığı kaliteli hizmeti sizin için yeni bir iş planı ile oluşturmaktadır.

Logo oluşturma süreci içerisinde firmamız öncelikle planlama daha sonra doğru bir zamanlama, hazırlanan görsellerin sunumu, istediğini düzeltmelerin yapımı ve sonuç olarak uygulamanın sağlanması ve dağıtımın gerçekleştirilmesi şeklinde süreci tamamlamaktadır. Elde etmiş olduğunuz logo; akılda kalıcı bir noktaya ulaşmanızı, markanızın değerini arttırmanızı, istikrarlı bir görünüş oluşturmanızı ve pazarlama stratejileri geliştirmenizi sağlayacaktır.

Logo Tasarım Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günümüzde dünya üzerinde yer alan köklü firmalar çoğu zaman milyarlarca insanın kullanımına ulaşsalar da logo konusunda vazgeçilmez bir görsellik ortaya koyar ve her zaman bu görsellik ile hatırlanırlar. Bu nedenle sizde firmanızı için logo tasarım hizmeti alırken bazı noktalara dikkat etmeyi unutmamalısınız. Firmamız tarafından önerilen ayrıntılar arasında; sıcak ve samimi bir görüntü elde edebileceğiniz bir renk ve özellikle akılda kalıcı bir nokta oluşturacağınız profesyonel ve kurumsal bir imaja sahip olmanızı mümkün hale getirecek ve ekonomik bir logo ile piyasada yer almaya çalışmanız bulunmaktadır. Bu nedenle sahip olduğunuz fikirler ve hayaller ile birlikte firmamızın sunacağı profesyonel fikir ve önerileri de dikkate alarak, toplam bir çalışma ortaya koyulmasına dikkat etmelisiniz.