Kurumsal Kimlik Tasarımı

Sizi Bir İşletme Haline Getiren Kurumsal Kimlik

Somut olarak bir çalışma alanının oluşturulması; mekan, mobilya, ihtiyaçlar, eşyalar, çalışanlar ve diğer malzemeler ile birlikte elde edilebilir. Bu çalışma alanı resmi bir kariyere ulaştırılmak amacıyla ticari girişimler içerisinde bulunur, resmi kurumlara kayıt gerçekleştirerek bir şirket yani bir firma anlamına gelebilir. Bu sayede kurumsal bir düzeye ulaşan bu işletme, artık belirli bir kimliğe sahip olmalı ve bulunduğu sektörde hem pazar içerisinde yer alacak konumda hem de insanlar arasında binecek konumda bir düzeye kavuşturulmalıdır.

Bahsedilen bu düzeye ulaşmış bir işletmenin gerçekleştirmesi gereken işletme dışı çalışmalardan biri olarak alması gereken hizmet, kurumsal kimlik oluşturulması için tasarım ve yönetim hizmetlerinin alınmasıdır. Firmamız bu kimlik çalışmalarının oluşturulması amacıyla reklam ve tanıtım sektöründe yer alan nitelikli işletmelerden biri olarak bazı detaylara dikkat etmekte ve profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Bünyemizde yer alan işinin ehli profesyonel grafik tasarımcılar sayesinde işletmeniz için A'dan Z'ye tüm kimlik görsellerini ve parçalarını en nitelikli şekilde hazırlayabiliyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Hizmetleri Hangi Adım İle Başlar?

İşletme olarak kurumsal kimlik tasarım hizmetleri almak istediğinizde, firmamız ile iletişime geçerek bu hizmetin geliştirilmesi için ilk planlamayı ve girişimi sağlayabilirsiniz. Firmanızın prestijini yüksek noktalara ulaştıracak bu işlem ile birlikte kendinizi çok daha iyi bir şekilde ifade edebilir ve toplumsal bazda ya da pazar bazında kendinize ispat edebilirsiniz. Kimlik çalışması; sizin tanıtılmanız, rakiplerinizden ayrılmanız, imaj sahibi olmanız, insanların hafızasına yerleşmeniz, müşterileriniz tarafından bilinmeniz ve topluma kendinizi sunabilmeniz için en büyük avantajı oluşturacaktır.

Firmamız ile sağlamış olduğunuz iletişim sonrasında kimlik çalışmasının oluşturulması için öncelikle logo tasarımı ile başlanmak üzere ilerleyen aşamalarda bu logo ile birlikte antet bilgilerinizi kullanarak elde edebileceğiniz kartvizit, dosya, tanıtım görselleri, dijital görseller, reklam görselleri ve web tasarımları ile mobil sayfa tasarımları gibi birçok nokta ele alınmaktadır.

Kimlik Tasarımı Hizmetlerinde Doğru Aşamaların Oluşturulması

Firmamız ile çalışmanız sürecinde kimlik çalışmaları sürdürülürken, profesyonel tasarımcılarımız sizin için danışmanlık gerçekleştirerek hayallerinizin, fikirlerinizin ve isteklerinizin doğru bir şekilde çalışmalara aktarılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle çalışma aşamasında sağladığınız fikirlerin uygulamaya geçirilmesine özen gösterilmeli, bekleme süreci sonrasında size sunulan görselleri iyice inceleyerek doğru kararları vermeli ve sonuca ulaşmalısınız. Firmamız, işletmenizin yüksek beğeni sağlayacağı ve kabul edeceği bir görselliğe ulaşana kadar tüm detayları ve her ayrıntıyı ince ince işleyerek sonuca ulaşma yolunu izlemektedir. Örneğin, logo tasarımından web sayfa tasarımına kadar her noktada mutlak bir kurumsallık ve beğeni kazanılana kadar çalışmalar sürdürülmekte ve bu şekilde en kaliteli sonuca ulaşılmaktadır. Çünkü gerçekleştirilen bu çalışmalar sonucunda elde edilen görseller ve ürünler istediğiniz noktaya ulaşmadığında ilerleyen dönemlerde büyük bir eksiklik ve hedefe ulaşmada yanlış bir yol ortaya çıkarabilir.