Kısaca

Sizlere 360 derece hizmet sağlarken, her biri başka bir markanın yolunu aydınlatan ışıl ışıl deneyim çemberleri yaratıyoruz. Fikir atomları bu çemberde bizimle beraber eğlenceli hale geliyor. Dünyamız, dolayısıyla yollarımız çok çeşitli... Tüm bunları yaparken ise farklı şekillerle yolunuza entegre oluyoruz. Etkileşimi zirveye çıkarmak için deneyimlemeye inanıyoruz. O yüzden yarattığımız projelerle temas etmeye öncelik veriyoruz.

Ekip

Ahmet Buğra Avcılar
Arayüz Tasarımcısı
Ekin Deniz Kaya
Ürün Tasarımcısı
Ezgi Koçer
Dijital İçerik Yöneticisi
Gökçen Gürel
Ürün Tasarımcısı
Melisa Altun
Sosyal Medya Uzmanı
Mert Gürbüz
Sanat Yönetmeni
Murat Zaroğlu
Genel Koordinatör
Selim Güler
Genel Koordinatör
Utku Esen
Operasyon Yöneticisi
Yiğit Ilgaz Çelik
Etkinlik Yöneticisi
Zeynep Aldemir
Proje Yöneticisi
Puro
Tahmin Ettiğiniz Gibi
Neler Yapıyoruz?
Etkinlik
Toplantıdan özel konsept partilere kadar her alanda en iyi çözümü isteğinizle şekillendirip size sunuyoruz.
Kurumsal Kimlik
Firmanızın market konumlandırılmasına ve imajına uygun, vizyonunuzla örtüşen bir kurumsal kimlik üreterek tüm görsel markanıza hem bir vitrin hem de güçlü bir temel sağlıyoruz.
Sosyal Medya
Firmanızın müşteri kitlesine ve hedeflerine uygun bir sosyal medya stratejisi çıkarıyor; içeriklerinizi üretiyor ve sosyal medya kanalları üzerinden müşteri iletişiminizi sürdürüyoruz.
Web Tasarım
Modern altyapılar ve estetik tasarımlar ile firmanızın ihtiyaçlarına uygun web sayfanızı hazırlıyor ve yönetimini üstleniyoruz.
Ürün Tasarım ve Uygulama
Tabeladan lounge alanına, barlardan fuar standlarına kadar mekan, fuar ya da etkinliklerinizdeki alan dekor ve düzenlemesine dair tüm gereksinimlerinizi tasarlıyor ve üretiyoruz.